најпосакуваниот

Убавата Ајшеѓул блескаше како невеста пред разводот со најпосакуваниот турски актер

Убавата Ајшеѓул од хит серијата „Мојот син“, или позната како Бурчин Терзиоглу, неколку години беше во брак со популарниот Саваш, а потоа се разведоа. Еве …

Убавата Ајшеѓул блескаше како невеста пред разводот со најпосакуваниот турски актер Прочитај повеќе »

(ФОТО) ПОГОДИ КОЈ СУМ? – Некогаш најсмешното момче, денеска најпосакуваниот ерген

Дали можете да препознаете за кого се работи? Дали го препознавате момчето од сликите? Во прашање е популарниот српски актер кој е роден во 1979 …

(ФОТО) ПОГОДИ КОЈ СУМ? – Некогаш најсмешното момче, денеска најпосакуваниот ерген Прочитај повеќе »