Нино

Ќерката на Нино Решиќ, Сандра, доживеа страшна сообраќајка

Ќерката на Нино Решиќ, Сандра, во текот на ноќта доживеала сообраќајка. Сандра се обидела да избегне судар со друг автомобил, но нејзиното возило завршило во …

Ќерката на Нино Решиќ, Сандра, доживеа страшна сообраќајка Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ќерката на Нино, откри што навистина мисли за Јелена Карлеуша

Многу ја болеше, и јас преплакав поради неа цела година – искрено за српски Телеграф изјави Сандра Решиќ, која во финалето на „Ѕвездите на Гранд“, …

(ВИДЕО) Ќерката на Нино, откри што навистина мисли за Јелена Карлеуша Прочитај повеќе »

Scroll to Top