Ниски Страсти

Шерон Стоун: Заработив 13,5 милиони помалку од Мајкл Даглас за филмот „Ниски страсти“

Глумицата Шерон Стоун месецов за време на собирањето средства за „Женскиот фонд за истражување на ракот“, рече дека ги изгубила половина од парите поради колапсот …

Шерон Стоун: Заработив 13,5 милиони помалку од Мајкл Даглас за филмот „Ниски страсти“ Прочитај повеќе »

Шерон Стоун: Го изгубив старателството над синот поради сцена од филмот „Ниски страсти“

Актерката Шерон Стоун вели дека го изгубила старателството над синот поради сцена од филмот „Ниски страсти“. Глумицата во подкастот One Table for Two, зборуваше за …

Шерон Стоун: Го изгубив старателството над синот поради сцена од филмот „Ниски страсти“ Прочитај повеќе »

„Ме излажаа да ги соблечам гаќичките“, Шерон Стоун за култната сцена во „Основен инстинкт“

Холивудската глумица Шерон Стоун во своите мемоари The Beauty of Livin Twice, открила за големиот број незгодни ситуации во кои се нашла за време на …

„Ме излажаа да ги соблечам гаќичките“, Шерон Стоун за култната сцена во „Основен инстинкт“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top