Ново Мексико

Иако Алек Болдвин негираше, ФБИ потврди дека тој пукал со пиштолот со кој беше убиена снимателката Халина Хачинс

Иако холивудскиот глумец Алек Болдвин на почетокот негираше, сепак ФБИ потврди дека тој пукал со пиштолот со кој беше убиена снимателката Халина Хачинс за време …

Иако Алек Болдвин негираше, ФБИ потврди дека тој пукал со пиштолот со кој беше убиена снимателката Халина Хачинс Прочитај повеќе »

(Видео) Уапсена девојката која си го фрли бебето во контејнер

Алексик Авил, 18-годишна девојка од Ново Мексико, е уапсена откако била снимена како го фрла своето бебе во контејнер. Камерите ја снимиле во градот Хобс. …

(Видео) Уапсена девојката која си го фрли бебето во контејнер Прочитај повеќе »

Алек Болдвин за „Добро утро Америка“ низ солзи рече дека тој не ја убил Халина и не пукал со пиштолот

Актерот Алек Болдвин го даде своето прво интервју по кобната несреќа што се случи во Ново Мексико на 21 ноември, кога случајно ги застрела снимателката …

Алек Болдвин за „Добро утро Америка“ низ солзи рече дека тој не ја убил Халина и не пукал со пиштолот Прочитај повеќе »

На сетот на секој филм во кој се користи оружје треба да има и полицаец, рече Алек Болдвин откако случајно ја застрела снимателката Хачинс

На сетот на секој филм во кој се користи оружје треба да има и полицаец, рече Алек Болдвин откако случајно ја застрела снимателката Халина Хачинс. …

На сетот на секој филм во кој се користи оружје треба да има и полицаец, рече Алек Болдвин откако случајно ја застрела снимателката Хачинс Прочитај повеќе »

(Видео) Статуа на Богородица Марија лее солзи што мирисаат на роза

За време на една миса во католичка црква од статуата на Богородица Марија почнале да течат солзи. Нејзините солзи мирисале на роза. Верниците чудото за …

(Видео) Статуа на Богородица Марија лее солзи што мирисаат на роза Прочитај повеќе »

Scroll to Top