обиколи

Фотографија што го обиколи светот и ја сруши сегрегацијата на американскиот југ

Оваа фотографија настанала за време на еден од најсрамните моменти во историјата на американската војска. Се случила за време на масакрот во Ми Лај, изведен …

Фотографија што го обиколи светот и ја сруши сегрегацијата на американскиот југ Прочитај повеќе »

Новак Ѓоковиќ објави фотографија со синот која го обиколи светот!

Најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ направи пауза во кариерата, а свободното време го минува во друштво на својот син Стефан, со кој посетува само импресивни …

Новак Ѓоковиќ објави фотографија со синот која го обиколи светот! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Застрашувачка фотографија го обиколи светот за само еден ден

Тешко е да се поверува дека оваа фотографија е вистинска и дека нема ни ронка фотошоп во неа. Она што го гледате на оваа фотографија …

(ФОТО) Застрашувачка фотографија го обиколи светот за само еден ден Прочитај повеќе »

Scroll to Top