оргазам

Дин Фарис е алергичен на својата сперма

24-годишниот Дин Фарис е алергичен на својата сперма. Оваа состојба е попознат како ПОИС, синдром на пост-оргазамски болести. Никој не знае што точно ја предизвикува …

Дин Фарис е алергичен на својата сперма Прочитај повеќе »

(Галерија) Како изгледаат жените кога доживуваат оргазам

Бразилскиот фотограф Марко Алберти фотографирал жени пред, за време на оргазам и веднаш потоа. Тој од фотографиите направил изложба со порака дека треба да се …

(Галерија) Како изгледаат жените кога доживуваат оргазам Прочитај повеќе »

Шерил Кол одглуми оргазам среде емисија

Шерил Кол на урнебесен начин ги демонстрираше звуците на оргазм среде емисија.Пејачката се согласи на интервју без ограничување, и кога доби задача да изглуми оргазам, …

Шерил Кол одглуми оргазам среде емисија Прочитај повеќе »