овде

(Видео) „Вашиот син е куче и вие не сте посакувани овде“

Член на израелскиот парламент се качи во автобус во насока на Појасот Газа и нападна палестинска жена која била во посета на синот во израелскиот …

(Видео) „Вашиот син е куче и вие не сте посакувани овде“ Прочитај повеќе »

Oткако излезе од болница Тамара прво замина овде

Старлетата Тамара Ѓуриќ која помина 4 месеци во болница поради компликации по хируршкиот зафат на задникот, овој викенд за првпат илегзе во ноќен клуб. Таа …

Oткако излезе од болница Тамара прво замина овде Прочитај повеќе »

(ФОТО) “Овде лежам јас а читаш ти но…” – Миле ја има најлудата надгробна плоча

Во последно време во Србија се повеќе се појавуваат чудни надгробни споменици кои го привлекуваат медиумското внимание. Па така и споменико на Миле на кој …

(ФОТО) “Овде лежам јас а читаш ти но…” – Миле ја има најлудата надгробна плоча Прочитај повеќе »

Scroll to Top