(ФОТО) “Овде лежам јас а читаш ти но…” – Миле ја има најлудата надгробна плоча

By

Во последно време во Србија се повеќе се појавуваат чудни надгробни споменици кои го привлекуваат медиумското внимание. Па така и споменико на Миле на кој е испишана многу чудна порака:

„Овде лежам јас а читаш ти, подобро да читав јас, а да лежеше ти“, пишува на надгробната плоча.

Не е познато дали Миле бил шегобиец, па сам го испишал ова, или некој од неговото семејство се пошегувал, но оваа фотка стана хит.

Ќе ви се допадне

Website https://kissanime.mx: Watch Dragon Quest - Emblem of Roto kissanime Episode Full kissanime beastars

Watch Ghost in the Shell: Stand Alone Complex: Tachikomatic Days Episode 26

Animepahe Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Forum feed-the-beast: https://forum.feed-the-beast.com/members/animefreakws.488024/#about

Debate: https://www.debate.org/animefreakws/