полицаец

(Видео) Полицаец на улица среде Скопје правеше склекови

На социјалните мрежи се споделува видео од полицаец кој пред да стигне на работа рано утрото на улица прави склекови. Видеото го сними еден од …

(Видео) Полицаец на улица среде Скопје правеше склекови Прочитај повеќе »

Американски полицаец за секунда го решава случајот со пијаницата на улица

Брутална реакција по апсењето, едноставно, не смеете да пиете алкохол, не смее да се види што пиете, а камоли да се обидете да дадете отпор …

Американски полицаец за секунда го решава случајот со пијаницата на улица Прочитај повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Полицаец брутално претепа жена, затоа што просела

Полицијата во американската сојузна држава Џорџија покрена истрага против еден од своите службеници кој во јуни е снимен како брутално претепува бездомничка на бензинска станица. …

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Полицаец брутално претепа жена, затоа што просела Прочитај повеќе »