Полицаецот

„Збогум џину, беше шмекер“ – Малиот Давид од „Полицаецот од Петлово брдо“ се прости со филмскиот татко

Од Љубиша Самарџиќ со впечатливи пораки се простија и неговите „филмски жени“ и бројни колеги и пријатели од светот на филмот. Марко Стоиљковиќ познат по …

„Збогум џину, беше шмекер“ – Малиот Давид од „Полицаецот од Петлово брдо“ се прости со филмскиот татко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Влезе со нож во полициска станица, а полицаецот направи сцена, од која сите плачеа

Наместо да му стави лисици на рацете, полицаецот покажа голема човечност…  This is the best thing I have seen for a long time! pic.twitter.com/xpLeuwnMVC — …

(ВИДЕО) Влезе со нож во полициска станица, а полицаецот направи сцена, од која сите плачеа Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Брутално го нападна полицаецот па смирено си замина – Целата главата му беше крвава

На снимката се гледа како полицаецот претрпе повреди по рацете. Неодамна една снимка на еден брутален напад ги шокираше корисниците на социјалните мрежи. Имено, на …

(ВИДЕО) Брутално го нападна полицаецот па смирено си замина – Целата главата му беше крвава Прочитај повеќе »

Scroll to Top