(ВИДЕО) Брутално го нападна полицаецот па смирено си замина – Целата главата му беше крвава

By
На снимката се гледа како полицаецот претрпе повреди по рацете.

Неодамна една снимка на еден брутален напад ги шокираше корисниците на социјалните мрежи. Имено, на него може да се види како еден маж нападнал сообраќец.

Несреќниот службеник се обиде да се одбрани од вооружениот маж, но никој во близина не сакаше да му помогне.

На снимката се гледа дека полицаецот претрпел повреди по раката, а целата негова лева страна била прекриена со крв.

По извесно време, вооружениот маж се откажа од својот напад, и мирно си замина, а полицаецот побара засолниште во блиската продавница.

Не е познато што толку изреволтираниот маж го изнервирало, за да го нападне службеното лице.

Погледнете го видеото:

 

Ќе ви се допадне

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? (Dub) Episode 9 (https://crunchyrollfree.com/m/P3Vv/ep-9) at Crunchyroll crunchyroll trial 30 day

Violet Evergarden Movie Episode Preview at GoGoAnime gogoanime 10