повреди

(ВИДЕО) Малку фалеше да се повреди – Роналдо ќе паднеше од автобусот со кој пристигна во Скопје

Малку фалеше Кристијано Роналдо да се повреди при пристигнувањето на Арената „Филип Втори“ откако се лизна по скалите од автобусот со кој пристигнаа фудбалерите на …

(ВИДЕО) Малку фалеше да се повреди – Роналдо ќе паднеше од автобусот со кој пристигна во Скопје Прочитај повеќе »

Познатата водителка приклучена на апарати – Убавицата се здоби со страшни повреди

Водителката на „Пинкови ѕвездички“ Душица Јаковлевиќ ги загрижи своите фанови на Инстаграм кога објавила фотографија на која има модринки на вратот. Имено водителката била на …

Познатата водителка приклучена на апарати – Убавицата се здоби со страшни повреди Прочитај повеќе »