позната

Принцот Хари се сврши со познатата актерка Меган Маркл

Принцот Хари, синот на принцот Чарлс и принцезата Дајана, се сврши со својата девојка, канадската актерка Меган Маркл. Кралицата Елизабета Втора, бабата на принцот, го …

Принцот Хари се сврши со познатата актерка Меган Маркл Прочитај повеќе »

(Фото) Скромниот стан на Сораја пред да стане позната

Пред да се прослави во Србија како учесничка во реалното шоу „Големиот брат“ старлетата Сораја живеела навистина скромно. Признала дека сака да готви грашок со …

(Фото) Скромниот стан на Сораја пред да стане позната Прочитај повеќе »

Десет пливачи за влакно ќе се удавева! – Закачи фотка од вознемирувачка сцена на позната плажа и ја сподели на интернет

За жал со оваа слика можеа да се прочитаат многу сексистички коментари. Неодамна на социјалните мрежи, почна расправа за тоа, дали спасувачките се премногу секси …

Десет пливачи за влакно ќе се удавева! – Закачи фотка од вознемирувачка сцена на позната плажа и ја сподели на интернет Прочитај повеќе »

Scroll to Top