принцот хари

Бивша стриптизета го нарече Хари кукавица затоа што не ја спомнал во мемоарите

Бившата стриптизета Кери Ројал, позната како Лејди Доминик, го нарече принцот Хари кукавица затоа што не ја споменал во мемоарите. Рече дека многу малку пишувал …

Бивша стриптизета го нарече Хари кукавица затоа што не ја спомнал во мемоарите Прочитај повеќе »

Принцот Хари откри дека ја изгубил невиноста со постара жена

Во новата автобиографија, принцот Хари открил дека ја изгубил невиноста со постара жена. Автобиографијата наводно ќе биде објавена на 10 јануари и ќе се вика …

Принцот Хари откри дека ја изгубил невиноста со постара жена Прочитај повеќе »

Хари и Меган: Кралското семејство ни беше љубоморно затоа што подобро ги извршувавме должностите во палатата

Принцот Хари и Меган Маркл во нивниот нов документарец на „Нетфликс“, рекоа дека сите во кралското семејство ги мразеле, затоа што ги извршувале многу подобро …

Хари и Меган: Кралското семејство ни беше љубоморно затоа што подобро ги извршувавме должностите во палатата Прочитај повеќе »

(Видео) И вие имате право да се забавувате, принцот Хари маскиран како Спајдермен им испрати предновогодишна божиќна порака на децата чии родители ги изгубиле во војната

Принцот Хари во костим на Спајдермен им испрати предновогодишна божиќна порака на децата чии родители умреле во војна. Тој им рече дека е во ред …

(Видео) И вие имате право да се забавувате, принцот Хари маскиран како Спајдермен им испрати предновогодишна божиќна порака на децата чии родители ги изгубиле во војната Прочитај повеќе »

Чарлс ќе им ги одземе титулите на принцот Хари и Меган ако продолжат да штетат на имиџот на кралското семејство

Кралскиот експерт Том Бовер, тврди дека кралот Чарлст Трети може да им ги одземе титулите на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл, ако продолжат …

Чарлс ќе им ги одземе титулите на принцот Хари и Меган ако продолжат да штетат на имиџот на кралското семејство Прочитај повеќе »

Кралските експерти: Мемоарите на Хари не можеа да дојдат во полошо време за кралот

Мемоарите на принцот Хари не можеа да дојдат во полошо време, предупредуваат кралските експерти. Неговата книга го прави кралот Чарлс неврозен и тоа во периодот …

Кралските експерти: Мемоарите на Хари не можеа да дојдат во полошо време за кралот Прочитај повеќе »

Американска компанија објави мемоари на Хари, а фановите критикуваат сè било режија на Меган

Американската компанијата Penguin Random Haouse ги објави на нивната насловна страна мемоарите на принцот Хари, кои официјално треба да бидат објавени на 10 јануари 2023 …

Американска компанија објави мемоари на Хари, а фановите критикуваат сè било режија на Меган Прочитај повеќе »

Новиот документарец за Хари и Меган ќе се прикаже во декември

Новиот документарец за принцот Хари и Меган Маркл ќе се прикаже на „Нетфликс“ во декември пренесе Page Six. Прво се шпекулираше дека побарале да се …

Новиот документарец за Хари и Меган ќе се прикаже во декември Прочитај повеќе »

Сите вонбрачни деца на европските кралски семејства: некои веруваат дека Хари не му е син на Чарлс

За незаконските деца и за многуте љубовници на принцот Алберт од Монако знае целиот свет, но тој не е единствениот припадник од кралските семејства кој …

Сите вонбрачни деца на европските кралски семејства: некои веруваат дека Хари не му е син на Чарлс Прочитај повеќе »

Хари и Меган со Елтон Џон и Елизабет Харли го обвинија „Дејли мејл“ дека им ги прислушувал разговорите

Британскиот принц Хари, пејачот Елтон Џон и уште многу други ѕвезди во Британија, почнаа правна постапка против „Дејли Мејл“, за наводно прислушување на телефонот и …

Хари и Меган со Елтон Џон и Елизабет Харли го обвинија „Дејли мејл“ дека им ги прислушувал разговорите Прочитај повеќе »

Нострадамус предвидел дека принцот Хари ќе биде крал по Чарлс, а не Вилијам

Најпознатиот пророк во историјата на човештвото, Нострадамус, предвидел дека принцот Хари ќе биде крал по Чарлс, а не неговиот постар брат Вилијам. Чарлс Трети стана …

Нострадамус предвидел дека принцот Хари ќе биде крал по Чарлс, а не Вилијам Прочитај повеќе »

Австралиецот Симон, кој тврди дека му е син на Чарлс, сака да го запознае Хари; ние сме црни овци

Сајмон Чарлс Доранте Деј (56) кој од 2016 година тврди дека е син на кралот Чарлс Трети и кралицата Камила, во едно интервју за австралиска …

Австралиецот Симон, кој тврди дека му е син на Чарлс, сака да го запознае Хари; ние сме црни овци Прочитај повеќе »

Погребот на кралицата Елизабета Втора ќе се одржи на 19 септември

Погребот на кралицата Елизабета Втора ќе се одржи на 19 септември во лондонската Вестминстерска опатија. Нејзиниот ковчег денес беше однесен од замокот Балморал во палатата …

Погребот на кралицата Елизабета Втора ќе се одржи на 19 септември Прочитај повеќе »

Меган лажеше кај Опра кога рече дека син ѝ нема да стане принц поради бојата на кожата

Меган Маркл лажеше во интервјуто кај Опра Винфри, минатата година, кога ѝ кажа дека син ѝ Арчи нема да стане принц поради бојата на кожата, …

Меган лажеше кај Опра кога рече дека син ѝ нема да стане принц поради бојата на кожата Прочитај повеќе »

По смртта на кралицата Елизабета, Чарлс му наредил на Хари да не ја носи Меган во дворецот Балморал

Кралот Чарлс му рекол на принцот Хари да не ја носи сопругата Меган Маркл во дворецот Балморал, додека тој и другите членови на кралското семејство …

По смртта на кралицата Елизабета, Чарлс му наредил на Хари да не ја носи Меган во дворецот Балморал Прочитај повеќе »

Илон Маск сака да ги купи боксерите на принцот Хари што ги носел со стриптизета за една ноќ

Н1 Илон Маск сака да ги купи боксерите на принцот Хари, откако поранешна стиптизета отвори аукција за нив Н2 Илон Маск заинтересиран да ги купи …

Илон Маск сака да ги купи боксерите на принцот Хари што ги носел со стриптизета за една ноќ Прочитај повеќе »

(Фото) Поранешна стриптизета ги продава боксерките што принцот Хари ѝ ги дал на забава во Лас Вегас

Поранешната стриптизета Кери Рајхард, од Лас Вегас, ќе ги продава боксерките кои му ги земала на принцот Хари додека биле заедно. За „Мирор“ сподели детали …

(Фото) Поранешна стриптизета ги продава боксерките што принцот Хари ѝ ги дал на забава во Лас Вегас Прочитај повеќе »

Камила давала расистички коментари за Арчи, откри британски новинар

Сопругата на принцот Чарлс, Камила Паркер, давала расистички коментари за синот на принцот Хари и Меган Маркл, Арчи, пишува во новата книгата британскиот новинар, писател …

Камила давала расистички коментари за Арчи, откри британски новинар Прочитај повеќе »

Принцот Чарлс ја запозна внуката Лилибет

Британскиот принц Чарлс конечно ја запозна едногодишната внука Лилибет, ќерката на принцот Хари и Меган Маркл. Идниот британски крал не ги криел емоциите и бил …

Принцот Чарлс ја запозна внуката Лилибет Прочитај повеќе »

(Видео) Секој ден се сеќавам на неа и ја гледам во моите деца, рече Хари по повод роденденот на мајка му Дајана

Принцот Хари се огласи по повод роденденот на мајка му, принцезата Дајана, која доколку денес беше жива, ќе имаше 61 година. Хари во петокот, на …

(Видео) Секој ден се сеќавам на неа и ја гледам во моите деца, рече Хари по повод роденденот на мајка му Дајана Прочитај повеќе »