прокоментира

Мажот на Бранислава, на врвен начин ја прокоментира нејзината врска со Аца Лукас

Коментарот на Жељко Пашајлија не е поради долгот, но, можеби рекол и повеќе од доволно во врска со неговата жена со Аца Лукас. Откако ги …

Мажот на Бранислава, на врвен начин ја прокоментира нејзината врска со Аца Лукас Прочитај повеќе »

Амиџиќ на шокантен начин ги прокоментира пожарите во Хрватска

По повод катастрофалните пожари кои се случија ширум Хрватска, српскиот водител се огласи на својот Твитер налог. Додека бројни јавни личности изразуваа жалење поради страшниот …

Амиџиќ на шокантен начин ги прокоментира пожарите во Хрватска Прочитај повеќе »

Scroll to Top