промовира

(ФОТО) „VICTORIA’S SECRET“ ја промовира новата линија на долна облека

Познатиот бренд за долна облека Victoria’s Secret ја претстави новата колекција која се состои од маички-градници, долен веш и тексас облека која ќе биде официјално …

(ФОТО) „VICTORIA’S SECRET“ ја промовира новата линија на долна облека Прочитај повеќе »

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“. Бендот „Ај кју“ го промовира спотот за песната „Мојот крал“. Ова е четврта песна од нивниот …

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“ Прочитај повеќе »