прв пат

Келвин Клајн првпат го покажа партнерот, кој е 45 години помлад од него

Модниот дизајнер Келвин Клајн е забележан во западен Холивуд како се шета со своето момче Кевин Бејкер, со кого е во долга врска. Двојката привлече …

Келвин Клајн првпат го покажа партнерот, кој е 45 години помлад од него Прочитај повеќе »

(Галерија) По две години Хари и Меган првпат заедно со членовите на кралското семејство

Меган Маркл и принцот Хари му се придружија на кралското семејство во прославата на платинскиот јубилеј на кралицата Елизабета. Војводата и војвотката од Сасекс присуствуваа …

(Галерија) По две години Хари и Меган првпат заедно со членовите на кралското семејство Прочитај повеќе »

(Фото) Брус Вилис за првпат се појави во јавноста откако му беше откриена болест

Холивудскиот актер Брус Вилис реши да се збогува со актерството и да се повлече од јавниот живот откако му беше дијагностицирана афазија, нарушување кое вклучува …

(Фото) Брус Вилис за првпат се појави во јавноста откако му беше откриена болест Прочитај повеќе »

Scroll to Top