разнежи

(ФОТО) Ана Николиќ еден час по породувањето – Раста со оваа фотка и реченица ги разнежи сите

Одушевениот татко веднаш се сликаше со жената, потврдувајќи дека се породила и на свет ја донесе прекрасна ќеркичка. Ана Николиќ се породи утрово во 9:30 …

(ФОТО) Ана Николиќ еден час по породувањето – Раста со оваа фотка и реченица ги разнежи сите Прочитај повеќе »

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека

Сека Алексиќ минатата година во семптември стана мајка на нејзиниот прв син Јаков. Нејзиниот сопруг Вељко одлично се грижи за малиот Јаков, па Сека покрај бројните …

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека Прочитај повеќе »