Рио Фердинанд

Поранешниот играч на Манчестер Јунајтер, Рио Фердинанд стана татко

Поранениот играч на Манчестер Јунајтед, 42. годишниот Рио Фердинанд и неговата сопруга Кејт Врајт го добија своето прво дете, пренесува „Дејли Стар“. Ова за Рио …

Поранешниот играч на Манчестер Јунајтер, Рио Фердинанд стана татко Прочитај повеќе »

Децата на Рио Фердинанд им забраниле на родителите да имаат секс додека се во карантин

Децата на легендарниот фудбалер на Манчестер јунајтед  Рио Фердинанд им забраниле на родителите да имаат секс додека се во карантин. Кејт Рајт, втората сопруга на …

Децата на Рио Фердинанд им забраниле на родителите да имаат секс додека се во карантин Прочитај повеќе »

Рио Фердинанд ќе се венча во Турција со 13 години помлада ријалити ѕвезда

Поранешниот фудбалер на Манчестер Јунајтед и англиски репрезентативец, Рио Фердинанд викендов ќе се венча со ријалити ѕвездата Кејт Врајт во Турција. Според пишувањата на британските …

Рио Фердинанд ќе се венча во Турција со 13 години помлада ријалити ѕвезда Прочитај повеќе »

Scroll to Top