Ружица

(ВИДЕО) Ѕирнете во станот на Ружица Вељковиќ

Ружица објави жешко видео кое никого не остави рамнодушен. Победничката од четвртата сезона во „Парови“, Ружица Вељковиќ, објави на Инстаграм перверзно домашно видео, кое предизвика …

(ВИДЕО) Ѕирнете во станот на Ружица Вељковиќ Прочитај повеќе »

Ружица беше природна, а сега со силиконите ги шокираше сите

Поранешната ријалити ѕвезда сепак потклекна на „трендот“ и реши да го промени својот физички изглед.Победничката од четвртата сезона на „Парови“, контроверзната Ружица Вељковиќ, заведе целосно …

Ружица беше природна, а сега со силиконите ги шокираше сите Прочитај повеќе »

ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка!

Ружица Вељковиќ е една од најпопуларните ријалити ѕвезди во Србија и пошироко, а своевремено победи и во „Парови“. И овој пат се најде во центарот …

ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка! Прочитај повеќе »

Scroll to Top