салото

Сладок пијалок кој го топи салото во пределот на стомакот

За подготовка ви се потребни следните состојки: – 2 л. вода – 6 грејпфрути – 1 мандарина / портокал – ½ краставица – неколку свежи …

Сладок пијалок кој го топи салото во пределот на стомакот Прочитај повеќе »

Го нарекуваат убиец на салото – Eдна лажица од овој зачин и ќе ослабете 20 килограми

Сигурно ви е добро познат зачинот ким. Кимот е многу здрав и треба често да се конзумира, бидејќи лекува тегоби, анемија и се препорачува за …

Го нарекуваат убиец на салото – Eдна лажица од овој зачин и ќе ослабете 20 килограми Прочитај повеќе »