сега

Сега живеам како мене ми одговара – Дајана отворено за разводот

Дајана Пауновиќ по музичката кариера сјајно се снајде во водителската работа, а како изгледа нејзиниот ден и кој е заслужен за нејзиниот совршен изглед, таа …

Сега живеам како мене ми одговара – Дајана отворено за разводот Прочитај повеќе »

Петра се откажала од работата на правничка и сега се занимава со проституција – Ужива во сексот и заработува по 1000 евра за една ноќ

Како што вели, повеќето од тоа што го работи, се сведува на вечера, чаша вино, пристоен разговор и секс. Петра од Прага, како девојка не …

Петра се откажала од работата на правничка и сега се занимава со проституција – Ужива во сексот и заработува по 1000 евра за една ноќ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Се сеќавате ли на групата „Colonia“? – Откако Индира ја напушти, за прв пат пробаа нова песна со Ивана

Познатиот состав од Винковац, излезе со нов спот за песната „Que sera”, а имавме можност и да видиме како се снајде новата пејачка во овој …

(ВИДЕО) Се сеќавате ли на групата „Colonia“? – Откако Индира ја напушти, за прв пат пробаа нова песна со Ивана Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) СЕГА ИМАМЕ И НАУЧЕН ДОКАЗ – Луѓето место попаметни, стануваат поглупави

Дали луѓето се поглупи од било кога претходно? Дали претходните генерации се ментално поостроумни од нас? Можбите сте се сомневале дека луѓето навистина се глупи …

(ВИДЕО) СЕГА ИМАМЕ И НАУЧЕН ДОКАЗ – Луѓето место попаметни, стануваат поглупави Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тврдеше дека не користи фотошоп… а сега? – Маја Николиќ ги среди стомачните и жестоко се ИЗБЛАМИРА!

Пејачката и овој пат навистина се занесе и претера во користењето на фотошоп – повторно во бикини.Маја Николиќ пред само неколку дена ја виде снимката …

(ВИДЕО) Тврдеше дека не користи фотошоп… а сега? – Маја Николиќ ги среди стомачните и жестоко се ИЗБЛАМИРА! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) На „Евросонг“ му се смееја, а Црногорецот сега се појави на британскиот „X Фактор“ – Светските ѕвезди само зинаа

Славко Калезиќ во својот настап ги остави сите без текст во британското издание на популарното натпреварување. По не така успешното учество на „Евросонг“, каде некои …

(ВИДЕО) На „Евросонг“ му се смееја, а Црногорецот сега се појави на британскиот „X Фактор“ – Светските ѕвезди само зинаа Прочитај повеќе »