Серена

(Видео) Серена гола пее „Се допирам себеси“

Американската тенисерка Серена Вилијамс на својот инстаграм-профил објави видео во кое гола ја пее песната I Тouch Мyself (Се допирам себеси) од бендот „Дивинилс“. Видеото …

(Видео) Серена гола пее „Се допирам себеси“ Прочитај повеќе »

Фотографии од венчавката на Серена Вилијамс и милионерот Алексис Оханиан

Во Центарот за современи уметности во Њу Орлеанс, 36-годишната Серена Вилијамс и коосновачот на Reddit Алекс Оханиан го кажаа судбоносното „да“. На забавата присуствувале околу …

Фотографии од венчавката на Серена Вилијамс и милионерот Алексис Оханиан Прочитај повеќе »

Scroll to Top