Сестрите

Се сеќавате на серијата „Волшебнички“ – Една од сестрите целосно се трансформираше

Некогаш популарната серија „Волшебнички“ која освои милион срца ширум светот секоја вечер ги тераше луѓето да се сместат во фотелјите и со внимание да ја …

Се сеќавате на серијата „Волшебнички“ – Една од сестрите целосно се трансформираше Прочитај повеќе »

Џони Деп платил 7.000 долари за кауч од шоуто на сестрите Кардашијан

Компанијата „Менаџмент Груп“ (ТМГ), кој до неодамна се грижеше за финансиите на Џони Деп, го обвини актерот дека води расипнички живот и дека троши по …

Џони Деп платил 7.000 долари за кауч од шоуто на сестрите Кардашијан Прочитај повеќе »

(ФОТО) На Ѓоковиќ му пакуваат афера со куварката на сестрите Вилијамс

Интересно е дека ваквата вест се појавува во Англија баш во моментот кога Ѓоковиќ во Вимблдон игра сјајно.Ноле, одлично играше првата недела на Вимблдон, и …

(ФОТО) На Ѓоковиќ му пакуваат афера со куварката на сестрите Вилијамс Прочитај повеќе »