шорц

Не ми дозволија со шорцеви да влезам во Пензиско, затоа отидов во првата продавница и си купив фустан, вели револтиран пензионер

На социјалните мрежи се појави фотографија која наводно била направена во зградата на фондот на ПИО во Мостар. На маж му било забрането да влезе …

Не ми дозволија со шорцеви да влезам во Пензиско, затоа отидов во првата продавница и си купив фустан, вели револтиран пензионер Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јелена Розга со краток шорц направи лудница на журката

Секси издание на хрватската музичка ѕвезда. Јелена Розга секако е една од најубавите пејачки на подрачјето на поранешна Југославија. Хрватската музичка ѕвезда може да се …

(ФОТО) Јелена Розга со краток шорц направи лудница на журката Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Се соблече Дарко Лазиќ и се видоа сите тетоважи – Но, сите гледаа во неговиот шорц

Пејачот се разголе крај реката, каде уживаше. Дарко Лазиќ го искористи слободното време да ужива во Сремска Митровица. Тој се опушти крај реката, каде возеше …

(ВИДЕО) Се соблече Дарко Лазиќ и се видоа сите тетоважи – Но, сите гледаа во неговиот шорц Прочитај повеќе »

Scroll to Top