(ВИДЕО) Се соблече Дарко Лазиќ и се видоа сите тетоважи – Но, сите гледаа во неговиот шорц

Пејачот се разголе крај реката, каде уживаше.

dobivaj vesti na viber

Дарко Лазиќ го искористи слободното време да ужива во Сремска Митровица. Тој се опушти крај реката, каде возеше и скутер.

Тој на својот Инстаграм налог објави фотка на која позира само во шортс.

 

Освен тетоважите, на многумина во прв план им упадна и шорцот на Дарко, кој беше исполнет со цветчиња.

Погледнете што Ана Севиќ и Дарко Лазиќ изјавија во интервју за српски Телеграф на следниот линк:

Scroll to Top