скорпија

Три хороскопски знаци кои ќе се заљубат во март

Три хороскопски знаци многу е веројатно дека ќе запознаат нова личност за време на ретроградниот Меркур. Годинава астролзоите предвидуваат дека Меркур ќе биде ретрограден во периодот од 17 …

Три хороскопски знаци кои ќе се заљубат во март Прочитај повеќе »

Хороскопски знаци кои се опседнати со теории на заговор

1. Овен Овните најмногу се заинтересирани во теории на заговор, за тоа би можеле со часови да зборуваат. Сепак, нема да поверуваат во што било …

Хороскопски знаци кои се опседнати со теории на заговор Прочитај повеќе »

Најинтелигентни знаци според хороскопот

Астролозите открија дека најинтелигентни знаци во зодијакот се Водолија и Скорпијата. Според нив, луѓето родени во знакот на Водолија имаат највисоко ниво на аналитичка интелигенција, а …

Најинтелигентни знаци според хороскопот Прочитај повеќе »

Најважните датуми во 2018 година за секој хороскопски знак

Ова се најважните датуми во 2018 за секој хороскооски знак! Овен: 12.6 – одличен ден за љубов; 22.4 – неочекувана романтична средба; 24.12 – неочекувано складна …

Најважните датуми во 2018 година за секој хороскопски знак Прочитај повеќе »

Scroll to Top