Снежана

Снежана земала кредит, сопругот избегал со парите – Најголемиот шок се случил кога се појавил на врата

Милјан И. од Србија и рекол на сопругата дека автомобилот не сака да му запали, а таа излегла за да го турка, а тогаш сопругот …

Снежана земала кредит, сопругот избегал со парите – Најголемиот шок се случил кога се појавил на врата Прочитај повеќе »

(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење

Познатата српска водителка има совршена линија.Снежана Дакиќ, која ја тера веќе петтата деценија од животот, има фантастична линија. Српската водителка деновиве ужива во Црна Гора, …

(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење Прочитај повеќе »

Scroll to Top