снимале

Агенти на ЦИА признаваат дека го снимиле лажното видео на џихадистите со отсекување на главата

Само неколку дена откако Infowars.com го анализира видеото во кое на американскиот војник Џејмс Фоли му беше пресечена главата, веднаш беше отстрането, а врвни британски …

Агенти на ЦИА признаваат дека го снимиле лажното видео на џихадистите со отсекување на главата Прочитај повеќе »

Скандал во авиокомпанија – пилотите тајно ги снимале стјуардесите за време на секс

Германската компанија „Кондор“ ја тресе секс-скандал. Во германските медиуми објавено е дека пилотите на „Кондор“ тајно ги снимале стјуардесите додека имале секс во авионот, но …

Скандал во авиокомпанија – пилотите тајно ги снимале стјуардесите за време на секс Прочитај повеќе »

Да се снимале денеска, овие филмови не би траеле ни пет минути!

Дали некогаш сте гледале стари филмови и сте помислиле „да е ова снимено денеска, филмот би траел пет минути“? Без грижи, не сте единствени. Интернетот …

Да се снимале денеска, овие филмови не би траеле ни пет минути! Прочитај повеќе »

Scroll to Top