Таму

(ВИДЕО) Робизон Крусо на денешницата – Случајно завршил на пуст остров и таму живее веќе 28 години

28 година, колку што е на островот, ниту еднаш, како што вели, не бил болен. Мауро Моранди 1989 година, се нашол на италијанскиот остров Будели …

(ВИДЕО) Робизон Крусо на денешницата – Случајно завршил на пуст остров и таму живее веќе 28 години Прочитај повеќе »

Се породи српската пејачка – Таткото не бил таму

Српската пејачка Ана Николиќ се породила синоќа во беглрадската болница и на свет донела девојче. Гордите родителите одлучиле девојчето да се вика Тара. Мајката и …

Се породи српската пејачка – Таткото не бил таму Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Поради шлицот кој беше на незгодно место, сите се ѕвереа таму

Дајана Пауновиќ се држеше до „малиот црн фустан“, кој привлече огромно внимание во Белата палата. Откако се разведе од Жика Јакшиќ, Дајана Пауновиќ е многу …

(ВИДЕО) Поради шлицот кој беше на незгодно место, сите се ѕвереа таму Прочитај повеќе »

Scroll to Top