таткото

(ВИДЕО) Видела бремено девојче, а кога стигнале таткото на детето останала во шок

Пред неколку години била вградена скриена камера која прво го шокираше, а потоа го насмеа целиот свет. На следното видео сѐ изгледа нормално додека една …

(ВИДЕО) Видела бремено девојче, а кога стигнале таткото на детето останала во шок Прочитај повеќе »

Се породи српската пејачка – Таткото не бил таму

Српската пејачка Ана Николиќ се породила синоќа во беглрадската болница и на свет донела девојче. Гордите родителите одлучиле девојчето да се вика Тара. Мајката и …

Се породи српската пејачка – Таткото не бил таму Прочитај повеќе »

(ФОТО) Некој ја бакнал нивната Маријана стара 18 дена, а потоа таа починала во рацете на таткото

Американски пар рекол дека нивното бебе, старо само 18 дена починало две недели откако се заразило со херпес по пат на бакнеж. Никол и Шејн …

(ФОТО) Некој ја бакнал нивната Маријана стара 18 дена, а потоа таа починала во рацете на таткото Прочитај повеќе »

Scroll to Top