тотално

Милан целосно се повлече од сцената, ТОТАЛНО го промени имиџот, а сега ги покажа и мускулите

Пејачот во последните месеци редовно посетува теретана, па на радост на девојките конечно се соблече и ги покажа резултатите. Милан Станковиќ некое време отсуствуваше од …

Милан целосно се повлече од сцената, ТОТАЛНО го промени имиџот, а сега ги покажа и мускулите Прочитај повеќе »

Тотално помрачување на Сонцето на 21 Август – Во Америка веќе настана анархија

Тотално помрачување на Сонцето ќе трае само две минути… Целосното затемнување на Сонцето кое ќе зафати дел од Америка на 21 август, ги дигна тамошните …

Тотално помрачување на Сонцето на 21 Август – Во Америка веќе настана анархија Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јелена тотално го промени имиџот – Кога ќе ја видите новата фризура ќе останете во шок!

Поранешната учесничка на „Парови“ повторно изненади со новата промена и физичкиот изглед. Откако ги промени сите можни фризури, кои ги имаше, како и бојата со …

(ФОТО) Јелена тотално го промени имиџот – Кога ќе ја видите новата фризура ќе останете во шок! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка

Водителката и ѕвездата од првата сезона на српскиот „Велики Брат“, позираше во природно издание. Сите оние кои го следеа домашното издание „Велики Брат“ знаат која …

(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка Прочитај повеќе »

Scroll to Top