Травис Паркер

(Галерија) Кортни и Травис објавија црно-бели фотографии од венчавката

Кортни Кардашијан и Тревис Бакер споделија црно-бели фотографии од нивната свадба. Тие се венчаа минатата недела, а на прославата им беа нивни блиски пријатели и …

(Галерија) Кортни и Травис објавија црно-бели фотографии од венчавката Прочитај повеќе »

(Галерија) Подобро да си дошла во тренирки ѝ порачаа фановите на Кортни Кардашијан кога ги видоа фотографиите од венчаницата

Фановите ја критикуваа Кортни Кардашијан поради фустанот со кој таа се појави на свадбата со Травис Паркер. Двојката се венчаше минатата недела, а претходно имаа …

(Галерија) Подобро да си дошла во тренирки ѝ порачаа фановите на Кортни Кардашијан кога ги видоа фотографиите од венчаницата Прочитај повеќе »

Scroll to Top