Тристан Томпсон

Клои Кардашјан, по раскинувањето со НБА-ѕвездата Тристан, сега љуби нов дечко, ги споила сестра ѝ Ким

Американската ѕвезда Клои Кардашјан има нов дечко кого го запознала преку сестра си Ким, открива извор за People. Тој рече дека врската им е уште во …

Клои Кардашјан, по раскинувањето со НБА-ѕвездата Тристан, сега љуби нов дечко, ги споила сестра ѝ Ким Прочитај повеќе »

Љубовницата на Тристан тврди: Никогаш не го запозна нашиот син и не ни испраќа пари

Марали Николс, поранешната љубовница на НБА ѕвездата Тристан Томпсон, го обвини кошаркарот дека никогаш не го запознал нивниот син и дека не ѝ плаќал алиментација …

Љубовницата на Тристан тврди: Никогаш не го запозна нашиот син и не ни испраќа пари Прочитај повеќе »

Тристан барал од неговата љубовница да абортира и да молчи за тоа

Поранешниот свршеник на Клои Кардашијан, НБА ѕвездата Тристан Томпсон, барал од неговиот личен тренер, Марали Николс со која чекал бебе, да абортира и да молчи …

Тристан барал од неговата љубовница да абортира и да молчи за тоа Прочитај повеќе »

Тристан пак ја изневерил Клои, НБА ѕвездата чека дете со личниот тренер

Кошаркарот Тристан Томпсон, повторно ја изневерил неговата сега веќе поранешна партнерка Клои Кардашијан , пишуваат светските медиуми. Додека биле заедно тој ја изневерил со неговиот …

Тристан пак ја изневерил Клои, НБА ѕвездата чека дете со личниот тренер Прочитај повеќе »

Клои му раскина на Тристан откако ја изневерил со три девојки

Познатата американска ѕвезда Клои Кардашијан повторно му раскина на нејзиното момче, НБА ѕвездата Тристан Томпсон, откако тој ја изневерил со три девојки. Тој бил виден …

Клои му раскина на Тристан откако ја изневерил со три девојки Прочитај повеќе »

Клои и Тристан повторно заљубени

Реалната ѕвезда Клои Кардашијан и кошаркарот Тристан Томпсон се повторно заљубени, пренесуваат светските медиуми. Двојката се раздели откако Томспон ја изневери Клои со пријателка на …

Клои и Тристан повторно заљубени Прочитај повеќе »

Клои и Томпсон ја тужат Кимберли, затоа што тврди дека има дете со НБА ѕвездата

Кошаркарот Тристан Томпсон и неговата сопруга Клои Кардашијан, го тужат познатиот модел Кимберли Александер која тврди дека, НБА ѕвездата е татко на нејзинот дете. По …

Клои и Томпсон ја тужат Кимберли, затоа што тврди дека има дете со НБА ѕвездата Прочитај повеќе »

Scroll to Top