умот

Може да ни го контролираат умот преку промена на музичката фреквенција

Античките музички ноти создадени во таканаречената Це-дур скала биле забранети сè до Француската револуција. Луѓето знаеле дека нотите може негативно да влијаат на нив, особено …

Може да ни го контролираат умот преку промена на музичката фреквенција Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Милица Павловиќ ќе ви го заврти умот како никогаш претходно со новиот спот

Пејачката конечно објави спот за новата песна „Опериран од љубов“, кој за многумина е големо изненадување и вистински летен хит. Како што најави, Милица Павловиќ …

(ВИДЕО) Милица Павловиќ ќе ви го заврти умот како никогаш претходно со новиот спот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот

Пејачот на групата „Тропико бенд“, објави селфи од теретана кое исклучително привлече внимание. Фронтменот на бендот „Тропико бенд“ е Александар Цветковиќ еден од пејачките кои …

(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот Прочитај повеќе »

Scroll to Top