(ФОТО) Го откривме дедото на годината кој ја воодушеви цела држава

Откако на Фејсбук групата „Зошто го сакам Загреб“, еден од членовите објави фотка на дедо кој на своите гради ја носи малата внукичка, се покрена …

(ФОТО) Го откривме дедото на годината кој ја воодушеви цела држава Прочитај повеќе »