воодушеви

Инженер го воодушеви Путин – реакцијата: „Дојди да те бакнам“

Забелешката на еден инженер за време на работната посета на Владимир Путин во фабриката UMPO во Уфи, главниот град на Република Башкирија, да се врати наградувањето …

Инженер го воодушеви Путин – реакцијата: „Дојди да те бакнам“ Прочитај повеќе »

Реклама на сметка на Црногорците ги воодушеви дури и нив

Постар маж во традиционална црногорска носија, фотографиран пред маркет, може да биде доволна реклама за голем број продавници, но исто така е двојно повпечатлива кога …

Реклама на сметка на Црногорците ги воодушеви дури и нив Прочитај повеќе »

(Видео) Цеца и Анастасија на свадба на син на српски бизнисмен

Ѓорѓе Мичуновиќ, синот на бизнисменот Бране Мичуновиќ, се ожени со својата избраничка Зорана. Свадбата беше направена во познатиот хотел „Сплендид“, а меѓу гостите беа многу …

(Видео) Цеца и Анастасија на свадба на син на српски бизнисмен Прочитај повеќе »

Македонецот Стефан го воодушеви жирито на Гранд

Скопјанецот Стефан Величковски кој настапи на шоуто „Гранд Ѕвезда“, приреди уште една фантастична вечер за неговите обожаватели. 31 годишниот Македонец, со својот глас успеа да …

Македонецот Стефан го воодушеви жирито на Гранд Прочитај повеќе »

Сека објави селфи во бикини, но одразот на очилата ги воодушеви сите

Пејачката Сека Алексиќ веќе со денови ужива во убавините на Грција, но тоа не ја спречува и своите верни фанови да ги почести со фотографија. …

Сека објави селфи во бикини, но одразот на очилата ги воодушеви сите Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца во НИКОГАШ ПОГОЛЕМО деколте, ја воодушеви публиката

Цеца Ражнатовиќ направи лудница на настапот во Будва.Пејачката настапи во Будва, и направи општ хаос, а фановите останаа без текст кога Цеца се појави во …

(ВИДЕО) Цеца во НИКОГАШ ПОГОЛЕМО деколте, ја воодушеви публиката Прочитај повеќе »

Згодна девојка влезе во автобус и ги воодушеви сите мажи – Но, никој не насети, која е таа всушност

Заспаната убавица беше се, само не тоа… Прекрасната црнка, со занесни облини влезе во автобусот и истиот час, ги остави многумина од присутните машки без …

Згодна девојка влезе во автобус и ги воодушеви сите мажи – Но, никој не насети, која е таа всушност Прочитај повеќе »

Карлеуша воодушеви со својот нов невообичаен изглед

Јелена Карлеуша и овој пат, воодушеви со несекојдневната промена, особено кај жените.Пејачката е позната како некој кој диктира модни трендови и кога верните фанови ја …

Карлеуша воодушеви со својот нов невообичаен изглед Прочитај повеќе »

Раста објасни зошто се ослободи од дредовите – Ќе ве воодушеви причината

Им објасни на сите поради што се одлучил да се ослободи од заштитниот знак, а овие негови зборови разнежнија многумина кои го следат на друштвените …

Раста објасни зошто се ослободи од дредовите – Ќе ве воодушеви причината Прочитај повеќе »

Фотографија од девојка на плажа во Црна Гора во воодушеви регионот – Ќе ве воодушеви

Возејќи со брод, луѓето се загледувале во необична појава на една плажа во Црна Гора. На фотографијата има девојка во костим за капење, која работи …

Фотографија од девојка на плажа во Црна Гора во воодушеви регионот – Ќе ве воодушеви Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јелена Розга го исфлри задникот во прв план па ги воодушеви фановите

Јелена Розга објави фотка во костим за капење и ја распламна фантазијата кај обожавателите на Инстаграм со својата заводлива позадина. Јелена позираше во модерен костим …

(ФОТО) Јелена Розга го исфлри задникот во прв план па ги воодушеви фановите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Наташа ги воодушеви сите со сопствениот креации на модниот едиторијал

Модната креаторка Наташа Дамјановиќ се претстави во јавноста пред околу година дена, кога ја одржа својата прва хуманитарна ревија. Таа прави уникатни, рачно изработени фустани, …

(ФОТО) Наташа ги воодушеви сите со сопствениот креации на модниот едиторијал Прочитај повеќе »

(ФОТО) Водителката на „Слагалица“ ги воодушеви сите со селфи како вистинска домаќинка

За овие фотки Марија Вељковиќ доби пофални зборови, а и порачаа и дека е вистинска практична жена. Иако на малите екрани секогаш е дотерана и …

(ФОТО) Водителката на „Слагалица“ ги воодушеви сите со селфи како вистинска домаќинка Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Го замоли Џастин Тимберлејк да му го поддржи бебето – А тоа што го направи пејачот го воодушеви целиот свет

Популарниот пејач испадна вистински цар на еден голф турнир на кој учествуваше. Тимберлејк учествуваше на еден голф натпревар во Соединетите Американски Држави, а со својот …

(ВИДЕО) Го замоли Џастин Тимберлејк да му го поддржи бебето – А тоа што го направи пејачот го воодушеви целиот свет Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Дечко за пример – Познатиот актер ги посети родителите, а со неговиот гест ги воодушеви сите на Инстаграм

Милан Васиќ покажа дека има баш убаво домашно воспитание:Тој е еден од најпопуларните актери на младата генерација и сјаен лик. Актерот го посети Велико Ропотово …

(ВИДЕО) Дечко за пример – Познатиот актер ги посети родителите, а со неговиот гест ги воодушеви сите на Инстаграм Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Македонецот кој ја воодушеви публиката на бугарскиот X фактор

Кумановецот Марио Арангеловски пред два месеци испратил видео на конкурсот за бугарската верзија на музичкото тален шоу Икс Фактор, по што продукцијата одлучија да го …

(ВИДЕО) Македонецот кој ја воодушеви публиката на бугарскиот X фактор Прочитај повеќе »

„Планетата на мајмуните: Војна“ – Филмот кој ги воодушеви критичарите

Во филмот „Планетата на мајмуните: „Војна“, во третиот и последен дел на популарниот блокбастер франшиза, кој стигнува низ кината на Балканот, денеска, режисерот Мет Ривс …

„Планетата на мајмуните: Војна“ – Филмот кој ги воодушеви критичарите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се породи пред 8 месеци, а сега во бикини со рамен сотмак ги воодушеви сите

Ивана Павковиќ ги воодушеви многумина со својата девојачка линија, иако минаа само осум месеци откако го роди синот. Пејачката ги воодушеви сите со својата линија …

(ФОТО) Се породи пред 8 месеци, а сега во бикини со рамен сотмак ги воодушеви сите Прочитај повеќе »