врвен

Калиниќ наполни 45 години, а жената и децата му подготвија изненадување

Познатиот српски водител Милан Калиниќ на „Инстаграм“ сподели фотографија со семејството на која се гледа какво изненадување му подготвиле за роденденот. Милан Калиниќ денеска полни …

Калиниќ наполни 45 години, а жената и децата му подготвија изненадување Прочитај повеќе »

Мажот на Бранислава, на врвен начин ја прокоментира нејзината врска со Аца Лукас

Коментарот на Жељко Пашајлија не е поради долгот, но, можеби рекол и повеќе од доволно во врска со неговата жена со Аца Лукас. Откако ги …

Мажот на Бранислава, на врвен начин ја прокоментира нејзината врска со Аца Лукас Прочитај повеќе »