Замфирова

Зоне Замфирова: Не ја нападнав колешката и има да тужам

Српската актерка Катарина Радивојевиќ, позната како Зоне Замфирова, одговори на обвинувањата кои претходно ги упати продуцентот Горан Стаменковиќ, тврдејќи дека добила отказ поради тоа што …

Зоне Замфирова: Не ја нападнав колешката и има да тужам Прочитај повеќе »

Зоне Замфирова избркана од снимање поради напад на колешка

Славната актерка Катарина Радивојевиќ повеќе не е дел од серијата „Ургентен центар“, по скандалот кој се случи кога на организаторката и удрила шлаканица. Екипата се …

Зоне Замфирова избркана од снимање поради напад на колешка Прочитај повеќе »

„Зоне Замфирова” била во врска со популарна холивудска ѕвезда

За љубовниот живот на Катарина Радивојевиќ, позната како Зоне Замфирова, многу малку се знае бидејќи таа ја крие приватноста како змијата нозете. Но, сепак, според …

„Зоне Замфирова” била во врска со популарна холивудска ѕвезда Прочитај повеќе »

Scroll to Top