зема

Снимката за која зборува цел интернет – видете како гитаристот зема бакшиш од Дејан Матиќ

Видеонастапот на Дејан Матиќ предизвика лавина коментари на социјалните мрежи. Штом на интернет се појави снимката од настапот на Дејан Матиќ, на кој се гледа …

Снимката за која зборува цел интернет – видете како гитаристот зема бакшиш од Дејан Матиќ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Дознала дека сопругот ја изневерил со друга жена, па зема цигла

Беа десет години во брак… Кога дознала дека нејзиниот сопруг ја изневерува, човек со кого била десет години во брак, една жена не сакала да …

(ВИДЕО) Дознала дека сопругот ја изневерил со друга жена, па зема цигла Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ни Робин Худ не смее да и застане на пат – Секси водителката зема лак и стрела и покажа што знае

Водителката Бојана Ристивојевиќ ја покажа својата умешност на Златибор. Бојана Ристивојевиќ, водителката на „Парови“, деновиве престојува на Златибор. Таа на оваа српска планина се проба …

(ВИДЕО) Ни Робин Худ не смее да и застане на пат – Секси водителката зема лак и стрела и покажа што знае Прочитај повеќе »

Ве чека кај тунелот: Црна убавица стопира, ви ја зема дланката и ви гата, потоа ја снемува!

Во знак на благодарност што ја качиле во возилото, девојката на возачите им ја зема раката и им ја претскажува судбината. На крајот на тунелот …

Ве чека кај тунелот: Црна убавица стопира, ви ја зема дланката и ви гата, потоа ја снемува! Прочитај повеќе »

Scroll to Top