Зоне

Зоне Замфирова: Не ја нападнав колешката и има да тужам

Српската актерка Катарина Радивојевиќ, позната како Зоне Замфирова, одговори на обвинувањата кои претходно ги упати продуцентот Горан Стаменковиќ, тврдејќи дека добила отказ поради тоа што …

Зоне Замфирова: Не ја нападнав колешката и има да тужам Прочитај повеќе »

Зоне Замфирова избркана од снимање поради напад на колешка

Славната актерка Катарина Радивојевиќ повеќе не е дел од серијата „Ургентен центар“, по скандалот кој се случи кога на организаторката и удрила шлаканица. Екипата се …

Зоне Замфирова избркана од снимање поради напад на колешка Прочитај повеќе »

Зоне исфрлена од „Ургетен центар“ оти била насилна

Српската актерка Катарина Радивојевиќ е исфрлена од серијата „Ургентен центар“ откако ѝ удрила шлаканица на продуцентката на серијата. Ова го открил сопственикот на продукциската куќа …

Зоне исфрлена од „Ургетен центар“ оти била насилна Прочитај повеќе »

Scroll to Top