зоран

Социјалните работници ќе ја земат ќерката на Јелена од семејството на Зоран

Грижата за ќерката на убиената пејачка ја води нејзиниот вујко, со сопругата, а надлежните од Центарот за социјална работа ќе дадат проценка која зависи од …

Социјалните работници ќе ја земат ќерката на Јелена од семејството на Зоран Прочитај повеќе »

(Фото) Запалено возилото на новинарот Зоран Милошески

Непознати лица синоќа по полноќ му го запалиле возилото на новинарот Зоран Милошески. Преку неговиот фејсбук-профил, новинарот објавил дека возилото со марка „сузуки свифт“ го …

(Фото) Запалено возилото на новинарот Зоран Милошески Прочитај повеќе »

Поранешниот цимер од затвор му раскажа на Зоран се за убиството на Јелена

Судбината на Зоран Марјановиќ, сопругот на убиената пејачка на Гранд, Јелена Крсмановиќ марјановиќ, може да ја запечати неговиот цимер од ќелијата, кој вели дека Зоран …

Поранешниот цимер од затвор му раскажа на Зоран се за убиството на Јелена Прочитај повеќе »

Судот конечно одлучи што ќе се случи со Зоран Марјановиќ

Кривичниот суд во Белград вчера го потврди решението донесено за Зоран Марјановиќ, осомничен за убиство на неговата сопруга, пејачката Јелена Крсмановиќ Марјановиќ. Притворот за Зоран …

Судот конечно одлучи што ќе се случи со Зоран Марјановиќ Прочитај повеќе »

Зоран Илиев и Анабела победници на „Макфест 2017“

Во синоќешното финале на 32 издание на „Макфест 2017“, тримфираше двоецот Зоран Илиев и Анабела Атијас, Дуетот „Од утро до вечер“ им ја донесе победата …

Зоран Илиев и Анабела победници на „Макфест 2017“ Прочитај повеќе »

Снимка направена по убиството на Јелена – Зоран и Владимир фатени како се каат

Српската јавност беше шокирана од најновото видео што се појави на социјалните мрежи настанато по убиството на српската пејачка Јелена Марјановиќ. Имено, на истото може …

Снимка направена по убиството на Јелена – Зоран и Владимир фатени како се каат Прочитај повеќе »

Тројца затвореници ќе му посакаат „добредојде” на Зоран

Сопругот на убиената српска пејачка Јелена Марјановиќ, Зоран Марјановиќ, беше уапсен во саботата. Тој беше префрлен во ќелија со тројца затвореници, од кои едниот бил …

Тројца затвореници ќе му посакаат „добредојде” на Зоран Прочитај повеќе »

Scroll to Top