Зорица

(ВИДЕО) Би ја уништила и догледање – Зорица во жесток конфликт со Маца Дискреција

Зорица Марковиќ без влакна на јазикот јавно го изнесе своето мислење за учесниците во шоуто „Задруга“.Неодамнешната жестока расправа меѓу Викторија и Маца Дискреција, веќе на …

(ВИДЕО) Би ја уништила и догледање – Зорица во жесток конфликт со Маца Дискреција Прочитај повеќе »

Кемиш од срам и се заканил на Зорица Брунцлик: “Ќе се разведам од тебе”

Зорица Брунцлик има природно виткана црна коса, но во минатото се реши да ја офарба розева. Кога го преземала овој драстичен чекор, нејзиниот сопруг Кемиш …

Кемиш од срам и се заканил на Зорица Брунцлик: “Ќе се разведам од тебе” Прочитај повеќе »

(ФОТО) Зорица речиси гола, а во огледалото се гледа…

Зорица Дукиќ со разголените фотки ги воодушеви сите. Поранешната девојка на Гастоз, Зорица Дукиќ, одлучи да се проба и како манекенка, но се сомневаме дека …

(ФОТО) Зорица речиси гола, а во огледалото се гледа… Прочитај повеќе »

Scroll to Top