(Видео) Порно снимка го прекина состанокот меѓу италијанските пратеници и академици во Сенатот

By

Зум од порно снимка го прекина состанокот меѓу пратениците и академиците во италијанскиот Сенат. На снимката се појави еден од анимираните ликови од видео играта Final Fantasy, Тифа Локхарт.

dobivaj vesti na viber

Таа е главната актерка во компјутизираната порно снимка, која траеше околу 30 секунди пред да биде повлечена од состанокот.

„Некој успеал да упадне во нашиот систем. Ако може некој да ми помогне да ја исфрлам оваа личност“, рече организаторот додека во етер одеше снимката.

На состанокот кој беше организиран од Палате Џустинијани, присуствуваа бројни законодавци од движењето „5 ѕвезди“ како и академици, меѓу кои и физичарот Џорџ Паризиј, кој минатата година овои Нобелова награда.

Сенаторката Марија Лаура Мантовани рчее дека ќе ја известил полицијата за тоа.

Ќе ви се допадне

watch anime free. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

free anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

anime website Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

watch anime online 4Anime Dragon Ball Z (Dub)

My Hero Academia (Dub)

sites to watch anime Fairy Tail (Dub)

tải go88