Бизнисмен тужи агенција која му ветила секс со Меган Фокс за 3,7 милиони долари

By

Бизнисменот Ју Мартин Ксу во јавноста изнесе шокирачки тврдења откако против една агенција поднесе тужба за, како што вели, премногу платил за „сексуалните услуги“ за жена „од врвот“!

Како што рекол, платил 3,7 милиони долари на агенцијата „Royal Court Escorts“ во Сиднеј, а се со намера да ја запознае Меган Фокс, Кендис Свонпул и Анџела Јонг Винг, позната под името Ангелабејби.

Господин Ксу изјавил дека агенцијата го измамила, и дека никогаш не ги запознал споменатите жени, поради што одлучил да се пресмета со агенцијата.

Ксу изјавил дека агентот тврдел дека ќе му обезбедат интернационална придружба која ќе му пружи сексуални услуги и дека компанијата се согласила, состанокот да се организира било каде во светот, доколку плати 3,7 милиони долари, како и патни трошоци и сместување.

Сето ова е наведено во документацијата која е доставена до Врховниот суд во Нов Јужен Велс во Австралија.

 

 

Ќе ви се допадне

AniWatch free anime: SK8 the Infinity (Dub) (https://aniwatch.pro/m/aWNa) Episode 8

AnimeFreak hunter x hunter animefreak: Black Clover (Dub) (https://animefreak.ws/m/j5XG) Episode 149