(Галерија) Славните личности со своите браќа и сестри за кои малкумина знаат

By

Екипата на Боред-Панда направи листа на славни личности, кои имаат браќа и сестри, а некои и близнаци, а за кои малкумина знаат.

 • Скарлет Јохансон и нејзиниот брат близнак Хантер

 • Аријана Гранде и нејзиниот брат Френк

 • Пенелопе Круз и нејзината сестра Моника

 • Ема Вотсон и нејзиниот брат Алекс

 • Елајџа Вуд и неговата сестра Хана

 • Бред Пит и неговиот брат Даглас

 • Никол Кидман и нејзината сестра Антонија

 • Лејди Гага и Натали Германота

 • Анџелина Џоли и Хевен

 • Ештон Качер и неговиот брат близнак Мајкл

 • Кифер Сатерленд и неговата сестра близначка Рејчел

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gogoanime reddit: Watch Fairy Tail Episode 108 (https://gogoanime.be/m/G7O/ep-108)

4Anime haikyuu season 4 4anime: Dragon Ball Z (Dub) Episode 291