Момче со необично хоби – се маскира во јунаците на Дизни

By

Џонатан Стејлер има навистина необично хоби. Тој успешно се маскира во ликовите од цртаните филмови на Дизни.

Самиот ги креира костумите, а вешт е и во шминкањето.

Заради експресиите на лицето на фотографиите навистина наликува на секој лик што го имитира.

Ќе ви се допадне

AnimeBee: Maze: The Mega-Burst Space OVA anime episode 2 online free at https://animebee.to watch anime dub

https://animetv.cc anime tv list

Website https://kissanime.mx: Watch X kissanime Episode 24 kissanime your name

https://animekisa.in free anime

Bonanza: https://www.bonanza.com/users/49244953/profile

Beamng: https://www.beamng.com/members/animefreakws.444164/