Си дала отказ од работа и сега глуми дека е куче и заработува 10.000 долари месечно

Маж од Јапонија стана куче и за тоа одвл 22.000 евра. Јапонецос себе си се нарекол Токо и сега живее како шкотски овчар, додека видеото од неговата прва прошетка стана хит на социјалните мрежи.

Сепак, тој не е едеинствениокт кој сака да биде животно. Многумина ја паметат и Џена Филипс која се појави во 202 година и која глумеше дека е куче и од тоа заработуваше. Шокантната приказна за девојката која се поднесува како домашен миленик го обиколи светот. Како што таа објаснила,нејзината приказна започнала кога отворила профил на „Онли фанс“ платформата каде покрај нејзината примарна работа додадно да заработува пари.

По 18 месеци објавување на содржина специфична за таа мрежа, сфатила дека може дополнително да го монетизира својот „фетиш“. Нејзините изјави го шокираа светот: “Отсекогаш се однесував како куче, но на почетокот не на сексуален начин. Кога растев се правев кутре. Кога сега ќе погледнам наназад, некако беше секогаш таму. Едноставно не знаев дека постои сцена – мислев дека тоа е само мојата личност“, рече таа.

Од март на Тик ток има повеќе од 215 илјади следбеници, додека преку „Онли фанс“ почнала да заработува 10 илјади долари месечно. Таа во една прилика откри дека ја напуштила работата, бидејќи добро заработувала од тоа.

“Никогаш не мислев дека мојата чудна кучешка навика ќе ја види широка публика или дека толку многу луѓе ќе ја сакаат/се грижат за тоа. Сè уште не можам да верувам”, рекла Џена.

Нејзиниот TikTok прикажува видеа како јаде храна за кучиња, прави хаос и ѝ наредуваат да излезе надвор, лази со тениско топче во устата и изведува други движења со кучешки, често носејќи јака.

Scroll to Top