(Видео) Ким Кардашијан ја покажа сурогат-мајката

Старлетата Ким Кардашијан во една од последните епизоди на реалното шоуто Kipping Up vith The Kardashians ја покажа жената која беше сурогат-мајка и која го роди нејзиното трето бебе, Чикаго, Ла Реини Хајнс (37).

Ла Реина на снимката е бремена, а Ким ја повикала на гости за да го предупреди нејзиното семејство.

„Знам дека звучи чудно, но јас сакам да бидам трудна. Едноставно, бременоста ми е природна, како да ми е судено да бидам во ваква ситуација“, изјави Ла Реина, чие лице не се гледа на снимката за нејзината приватност да  делумно заштитена.

Ким во клипот признала дека не знаела што може да очекува од сурогат-мајката и дека не ѝ било лесно, но дека многу била благодарна што сè испаднало добро.

 

Scroll to Top