(Видео) Вработен во УЈП задремал на биро додека странки чекале да бидат услужени

By

Вработен во Управата за јавни приходи е снимен како спие на работното место, објави порталот Pacensure.com. На видеото, кое до порталот го испратил читател, се гледа како службеникот задремал седејќи на работната маса. Според објавата тој спиел повеќе од дваесет минути, додека пред неговата канцеларија во архивата во генералната дирекција на УЈП, странките чекале да бидат услужени.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Website https://animepahe.cc: Watch Overlord: Ple Ple Pleiades - Clementine Toubou-hen animepahe Episode 3 dubbed anime

ANIMEFLIX: Mayo Chiki! (Dub) anime episode 13 online free at https://animeflix.nl animeflix fruits basket

WCOStream: Rage Comics: The Ghost Story anime episode 10 online free at https://wcostream.cc watch cartoons online wcostream

Lazi: https://lazi.vn/user/anime.freak

Pokecommunity: https://www.pokecommunity.com/member.php?u=968947